Cop Craft [TV] [2019][Tamamlandı]

Cop Craft

Ekler

FileDate addedFile sizeDownloads
zip Cop Craft 1080-kym6 Nisan 2020 22:14119 KB301

15 yıl önce Pasifik Okyanusu üzerinde ortaya çıkan bir geçit, çeşitli fantastik yaratıkların dünyamıza girmesine olanak sağladı. Kimi çalışkan, kimi haylaz, kimi saldırgan, kimi de normal, yani bizim gibi olan bu diyarla diplomatik bir bağ da kuruldu.

Kariana Adasındaki San-Teresa şehri de, artık Dünya’nın giriş kapısı olarak görülüyor ve şehir iki milyondan fazla “yabancıya” ev sahipliği yapıyor.

Tabii ki bu gelişmelerle birlikte türlü sorunlar da ortaya çıktı. Özellikle suç oranındaki artış dolayısı ile, şehirdeki insan ve yabancı nüfuslar arasında güvenliği sağlamak için özel bir polis birimi hayata geçirildi.

Günün birinde kötü giden bir uyuşturucu operasyonu sonunda ortağı Rick’i ve ele geçirmesi gereken periyi kaybeden Çavuş Kei Matoba’ya, diğer taraftan bir ortak verilir. Yeni ortağı ile tek ortak yönleri, ele geçirilmesi gereken peridir. Çavuş zanlıları bulduğunda ortağının katilini, yeni ortağı Tilarna Exedilica ise geri götürmek üzere periyi el geçirecektir.

Böylece bu enteresan ikilinin maceraları başlar.

İlk bölümden gördüğüm kadarıyla bu dizi iş yapar. İnanılmaz bir görsellik, akıl almaz bir konu yok ama her ikisi de ortalamanın üzerinde. Zira erkek ile silah olan hatun konusu anime dünyasında her zaman tutar. Ayrıca müzikleri de oldukça iyi. Açıkçası bu sezon bence fena geçmeyecek gibi görünüyor. Ayrıca senaryoyu sakın yabana atmayın, gerçekten iyi yazılmış olduğu her halinden belli.

Tür: Bilim kurgu, aksiyon, polisiye,
Bölüm sayısı: 12/12
Tip: TV Serisi
Bölüm süresi: 25 dakika
Puan: 7/10
Kaynak Altyazı: Horriblesubs

Not: Hata bulursanız lütfen iletin, güncelleyeyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir